Atıksu Arıtma Tesisi SCADA Sistemleri

Atıksu Arıtma Tesisleri yerleşim birimlerinden, endüstriyel tesislerden ve diğer kuruluşlardan gelen sıvı atıkların arıtılması için dizayn edilir.

Nüfusun yüksek olduğu yerleşim birimlerinde ve endüstriyel bölgelerde çevre koruma yasaları ve düzenlemelerince bir zarurettir.

Atıksu Arıtma Tesisleri, işletme ve bakım personeline uzaktan kumanda ve izleme fonksiyonları sunan, düşük maliyetli SCADA Sistemleri kullanılarak otomasyonla işletilebilir.

Prizma Grup Otomasyon Atıksu Arıtma Tesisleri için SCADA / Telemetri / PLC / RTU çözümleri sunmaktadır.

Önermiş olduğumuz SCADA Sistemlerinde her açıdan mükemmelliği yakalayabilmek için, müşterilerimize geniş bir yelpazede yeni ve en son teknoloji ürünler ve yazılım uygulamaları sunmaktayız.

Sunmuş olduğumuz SCADA Sistemi çözümleri; ABB, Schneider Electric ve Siemens gibi sektörün öncü firmalarının sağlam ve güvenilir endüstriyel ürünleri ile teçhiz edilir.

Prizma Grup Otomasyon Elektrik İnşaat Taahüt Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.
Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 1354. Cadde 1358. Sokak No: 43 İvedik, Yenimahalle / ANKARA - Telefon: +90 (312) 395 09 22 (Pbx) - Faks: +90 (312) 395 09 66 - E-posta: info@prizmaotomasyon.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2010 Prizma Otomasyon
Web Tasarım