Şirket Profili

Prizma Otomasyon Endüstriyel Kontrol ve Otomasyon Sistemleri sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda anahtar - teslim projeler üreten firmamız; mühendislik, sistem dizaynı, kurulum, devreye alma ve bakım hizmetleri vermektedir.

Endüstriyel Kontrol Sistemleri pazarındaki uzmanlığımız ve kalitemiz, hızlı bir şekilde yurtiçinde ve yurtdışında dikkat çekmeye devam etmektedir.

Tecrübeli mühendislerden ve teknisyenlerden oluşan, dinamik ve kararlı ekibimiz endüstriyel otomasyon pazarında sağlam ve esnek yapımıza, yılların vermiş olduğu tecrübeleri, teknik bilgi birikimleri ve iyi niyetleriyle katkıda bulunmaktadır.

Firmamız farklı sektörlerde çözümler sunabilmekte olup, yurtiçinde ve yurtdışında birçok projeye imza atmaktadır;

  • İçme suyu ve Atık arıtma tesisleri SCADA sistemleri,
  • Petrol ve Gaz sahaları / boru hatları SCADA sistemleri,
  • Enerji dağıtım ve otomasyon sistemleri,
  • Hidroelektrik santralleri SCADA Sistemleri,
  • İlaç ve kimya fabrikaları proses kontrol sistemleri,
  • Çimento, beton ve asfalt tesisleri otomasyon sistemleri

 

Vizyonumuz

Üstün kalitede endüstriyel ürünler ve yeni çözümler sunmaktır. Başarımızın en temel taşı olan kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, teslim tarihlerine uygun, zamanında hizmetler sunabilmek en öncelikli gayemizdir.

Gücümüz

Mühendislik, dizayn, montaj ve devreye alma hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli ekibimizden almış olduğumuz güçle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Garantimiz

Kaliteden ödün vermeksizin müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edindiğimiz için kazandığımız uzun süreli, kalıcı ilişkilerimiz yeni müşterilerimize verebileceğimiz en güzel teminattır.

Prizma Grup Otomasyon Elektrik İnşaat Taahüt Sanayi ve Tic. Ltd.Şti.
Ağaç İşleri Sanayi Sitesi 1354. Cadde 1358. Sokak No: 43 İvedik, Yenimahalle / ANKARA - Telefon: +90 (312) 395 09 22 (Pbx) - Faks: +90 (312) 395 09 66 - E-posta: info@prizmaotomasyon.com.tr
İşbu sitenin tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka sitelere, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2010 Prizma Otomasyon
Web Tasarım